Dames 3

Teamleden
Isa van Benthem
Dionne Oude Egberink
Eva Hartman
Tessa Lotgerink
Saskia Luttikhuis
Maud Morsink
Esmee Schmaal
Emma Scholten Linde
Emmy ter Steege
Daimy Stekelenburg

Trainer
Anouk Hermelink
Ellen Kloosterman

Niveau
3e Klasse

Shirtsponsor

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
18 sep.20:30Rosstars DS 3 - Pollux DS 2De Rossweide Rossum OV
2 okt.20:30Rosstars DS 3 - Twente '05 DS 3De Rossweide Rossum OV
10 okt.16:00Unisson DS 1 - Rosstars DS 3Gymzaal Boekelo Enschede
16 okt.20:30Rosstars DS 3 - Apollo 8 DS 10De Rossweide Rossum OV
23 okt.21:00Harambee DS 5 - Rosstars DS 3Universitair Sportcentrum Enschede
30 okt.19:15Krekkers DS 8 - Rosstars DS 3De Haambrink Mariaparochie
7 nov.14:00TiMaX/DeVoKo DS 6 - Rosstars DS 3Dorper Esch Denekamp
13 nov.20:30Rosstars DS 3 - Lutheria DS 4De Rossweide Rossum OV
20 nov.20:00Apollo 8 DS 11 - Rosstars DS 3de Veste Borne
27 nov.20:30Rosstars DS 3 - Krekkers DS 7De Rossweide Rossum OV
11 dec.19:00TiMaX/DeVoKo DS 7 - Rosstars DS 3Dorper Esch Denekamp
15 jan.20:30Rosstars DS 3 - Harambee DS 5De Rossweide Rossum OV
21 jan.19:00Twente '05 DS 3 - Rosstars DS 3Pathmoshal Enschede
29 jan.20:30Rosstars DS 3 - Unisson DS 1De Rossweide Rossum OV
5 feb.20:00Apollo 8 DS 10 - Rosstars DS 3de Veste Borne
12 feb.20:30Rosstars DS 3 - Krekkers DS 8De Rossweide Rossum OV
5 mrt.20:30Rosstars DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 6De Rossweide Rossum OV
12 mrt.21:00Lutheria DS 4 - Rosstars DS 3De Luttermolen de Lutte
19 mrt.20:30Rosstars DS 3 - Apollo 8 DS 11De Rossweide Rossum OV
26 mrt.21:15Krekkers DS 7 - Rosstars DS 3De Haambrink Mariaparochie
9 apr.20:30Rosstars DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 7De Rossweide Rossum OV
17 apr.14:00Pollux DS 2 - Rosstars DS 3Vondersweyde Oldenzaal

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

Stand

#Team Wedstr.Punten
0HVC DS 200
0Mintonette DS 100
0Medusa '56 DS 100
0Krekkers DS 600
0Rivo Rijssen DS 700
0Flash Stars DS 200
0De Pallegarste DS 100
0SVH VC DS 500
0SVH VC DS 600
0Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 400
0Rivo Rijssen DS 600